strona główna »

Reklama

Być może zastanawiasz się czy internet jest efektywnym nośnikiem reklamy? W jakim stopniu reklama na e-zlobek.pl jest opłacalna i wartościowa? Zadające sobie tego typu pytania możesz nie dostrzegać korzyści płynących z reklamowania się na serwisie e-zlobek.pl, do których należą:

 • Wytargetowanie użytkowników – dzięki wąskiej specjalizacji portalu przeznaczonego głownie dla rodziców małych dzieci i z myślą o nich i ich dzieciach możesz kierować swoje oferty do tego tej części społeczeństwa, zwiększając trafność grupy docelowej, przy odpowiednio skonstruowanej reklamie znacznie łatwiej będzie zaistnieć w świadomości Twoich konsumentów.
 • Reklama w naszym portalu zwiększy rozpoznawalność marki wśród grupy docelowej (rodzice małych dzieci) oraz może zwiększyć sprzedaż usług lub produktów świadczonych przez Twoją firmę.
 • Kampania na łamach serwisu e-zlobek.pl pomoże zbudować Tobie pozytywny wizerunek Twojej firmy na rynku lokalnym i ogólnokrajowym, a dzięki współpracy naszego serwisu z wieloma instytucjami wspierającymi rozwój dzieci i pomagającymi rodzicom Twoja Firma może zyskać dodatkowy pozytywny wydźwięk.
 • Dzięki kampanii banerowej na naszym serwisie masz możliwość obniżenia kosztów 1 odsłony i jednocześnie zwiększenie liczby odbiorców do których dociera Twoja oferta. To sprawić może, że zwiększy się liczba Twoich klientów
 • Dzięki udostępnianym przez nasz serwis statystykom możesz oszacować koszt 1 kliknięcia i dzięki temu efektywniej planować swoje kampanie reklamowe na naszym serwisie
  • Dzięki naszemu zespołowi (zarówno ludzie związani z marketingiem, sprzedażą, psychologią  jak i informatyką) masz możliwość uzyskania pomocy w przygotowaniu efektywnej reklamy, dzięki której wyróżnisz swoją firmę oraz staniesz się bardziej wyrazisty i pozytywnie odbierany przez konsumentów.
  • Nasz zespół zapewnia również pomoc w pisaniu mailingu i tak tworzenie oferty, aby łatwo docierała do odbiorcy oraz zostawiała przyjemne odczucia
  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i doradzamy przy wyborze najlepszej formie reklamy.