strona główna »

Polityka ochrony prywatności

Portal edukacyjno-rozrywkowo-społecznościowy www.e-zlobek.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika portalu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie www.e-zlobek.pl Jesli nie zgadzasz sie z naszą Polityką Prywatności, proszę nie korzystaj z portalu e-zlobek.pl.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: portal e-zlobek.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników portalu.

 

Dane Osobowe

W czasie korzystania z portalu E-zlobek.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

 

Niezapowiedziane Wiadomości

Portal E-zlobek.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości E-zlobek.pl rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów E-zlobek.pl.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych E-zlobek.pl.

Informacje komercyjne filtrowane są tak, aby użytkownik E-zlobek.pl nigdy nie otrzymał informacji, która nie byłaby dla niego potencjalnie interesująca. Ograniczamy ich objętość i wysyłamy je sporadycznie.

 

Partnerzy i firmy mieszczące się w katalogu branżowym

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w portalu E-zlobek.pl.

 

Wyłączenie Odpowiedzialności

E-zlobek.pl został stworzony, by pomagać czytelnikom uzyskać informacje o aktualnej ofercie dotyczącej dzieci w ich mieście. Nie powinno się bezwarunkowo korzystać z wszystkiego, co jest zawarte w portalu. Porady, recenzje, artykuły itp. powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z opinią redakcji portalu.

E-zlobek.pl  oraz jego redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany terminów lub odwołania imprez przez organizatorów; nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy firm i instytucji. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę. Wprawdzie przykładamy sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie możemy odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.

 

Subskrypcja

Nasz serwis oferuje darmowy biuletyn informacyjny (newsletter). Rejestrując się na serwisie wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera. Użytkownicy, którzy zapisali się do subskrypcji, mogą w każdej chwili z niej zrezygnować lub zmienić jej ustawienia.

 

Wszelkie treści zawarte w portalu

Wszelakie kopiowanie tekstów, zdjęć i grafik jak i wszelkich innych materiałów - zabronione bez zgody redakcji portalu.