wszystkie wizytówki » Opieka dzieci
Przedszkole Artystyczne i Żłobek Klub Malucha PANDA

Klub maluszka

Przedszkole Artystyczne i Żłobek Klub Malucha PANDA

Adres e-mail: dostępny tylko dla użytkowników zalogowanych
Rok założenia: 2010
Telefon: 793381836
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-399
Adres: ul. Petrażyckiego 52

Przedszkole i Klub Malucha PANDA to miejsce stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Oferujemy dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 8 miesięcy do 5 lat.

Od września 2012 Klub PANDA rozszerzył swoją działalność o Punkt Przedszkolny o profilu artystycznym.

Oferujemy interesujący program edukacyjny i artystyczny stymulujący rozwój dziecka jak również ciekawe sytuacje dydaktyczne sprzyjające w realizowaniu dążeń dziecka do wyrażania siebie w twórczości plastycznej, muzycznej, ruchowej i werbalnej.

W naszym przedszkolu oraz klubie prowadzone są regularnie zajęcia z języka angielskiego metodą Musical Babies, rytmiki z elementami muzykoterapii, ceramiki, zajęcia z psami, warsztaty teatralne oraz zajęcia dodatkowe tj. taniec nowoczesny i taekwon-do, a zimą szkółka narciarska.

Pozostawiając dziecko z nami, możecie być Państwo pewni, że twórczo i aktywnie spędzi czas.

W naszej placówce są oddzielne miejsca zabaw dla maluszków oraz dzieci starszych. W trakcie dnia dzieci mają część zajęć wspólnych, dzięki temu uczą się współdziałać i akceptować siebie na wzajem, co wpływa pozytywnie na ich rozwój. Posiadamy również duży ogród z placem zabaw oraz warzywnikiem, na którym dzieci mają możliwość uprawiać warzywa.

Z pewnością dogodny dojazd, duży parking i domowa atmosfera pozwolą Państwu poczuć komfort i bezpieczeństwo miejsca, w którym przebywają Wasze dzieci.

Od września 2014 zapraszamy również do nowej placówki klubu i żłobka przy ulicy Lechickiej 1.