wszystkie wizytówki » Opieka dzieci
Hula Hop Niepubliczny Żłobek

Żłobek niepubliczny

Hula Hop Niepubliczny Żłobek

Adres e-mail: dostępny tylko dla użytkowników zalogowanych
Rok założenia: 2011
Telefon: 510 606 603
Województwo: Mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 03-289
Adres: Ostródzka 202a

Niepubliczny żłobek Hula Hop zapewnia troskliwą i fachową opiekę Dzieciom w wieku od szóstego miesiąca do trzeciego roku życia. Oferujemy opiekę w godzinach 06:30 - 18:00 od poniedziałku do piątku.
W naszym żłobku najważniejsza jest troskliwa opieka, zabawa i harmonijny rozwój Dzieci. Wspieramy je w rozwoju społecznym, emocjonalnym i intelektualnym, w przyjaznej i pełnej ciepła i akceptacji atmosferze. Zapewniamy Dzieciom zajęcia i zabawy niezbędne do ich prawidłowego rozwoju. W miarę możliwości jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, a gdy pogoda nie dopisuje opiekunki organizują czas w pomieszczeniach, które są specjalnie przystosowane do zajęć rozwijających ruchowo oraz wspomagających integrację sensoryczną.
Nasz Żłobek to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych Dzieciach, przygotowujących się dopiero do edukacji przedszkolnej. Powstał na podstawie wymagań nowej ustawy żłobkowej. Mieści się w przestronnym domu jednorodzinnym, przeznaczonym wyłącznie dla dzieci uczęszczających do żłobka. Dzieci mają do dyspozycji duży ogród i bezpieczny plac zabaw. Wszystkie pomieszczenia są bezpieczne i dostosowane do wieku Dzieci. Żłobek jest wyposażony w meble i zabawki renomowanych firm, z atestami, posiada oświetlenie zgodne z PN oraz wykładziny z atestem trudnozapalności. Spełniamy wymagania przeciwpożarowe, bhp i Sanepidu. Mamy wykształcenie pedagogiczne i doświadczenie w prowadzeniu żłobka od 2008 roku.

W trzech grupach wiekowych zapewniamy rozwój zainteresowań i uzdolnień. Zajęcia i zabawy dostosowujemy do potrzeb i możliwości dziecka, uwzględniając jego indywidualny rozwój.

Stworzyliśmy dzieciom bezpieczne i spokojne miejsce.