wszystkie wizytówki » Niania
Emilia Babrzymąka

Emilia Babrzymąka

Adres e-mail: dostępny tylko dla użytkowników zalogowanych
Rok urodzenia: 1953
Telefon: 793588448
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-028

Witam serdecznie,
opiekuję się dziećmi już od kilkunastu lat.Miałam pod opieką do tej pory 12 dzieci od pierwszego miesiąca /wraz z mamą przez okres karmienia/do ósmego roku.Mam dwie dorosłe córki.
Ostatnio opiekowałam się 3-ma chłopcami w Ausrii /referencje na piśmie i telefon do dyspozycji po spotkaniu/Chłopiecy idą do przedszkola.
Aktywnie spędzany czas z dzieckiem – gry, zabawy, również plastyczne (bez telewizora) czytanie bajek,wierszy oraz przebywanie na świeżym powietrzu prawie w każdą pogodę – poza dniami z temperaturą poniżej -5 stopni. Spacery podczas deszczu.Ostateczne zdanie zawsze mają rodzice.Po zabawie sprzątane są zabawki: np. klockami, książki . Wszystkiego nie jestem w stanie opisać,często improwizuje i robimy coś z niczego
np z pudła,zabawa w teatezyk zależy od wieku, zainteresowania i zdolności dziecka.
Z dziećmi rozmawiam,tłumaczę nigdy nie krzycze,nie daje choćby najmniejszgo klapsa, nie strasze. dzieci czują się bezpieczne i mają do mnie zaufanie..
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani moją osobą to proszę o kontekt telefoniczny .793588448.podczas spotkania więcej informacji.Referencje
Mieszkam w Krakowie, Borek Facki
pozdrawiam